בית / בלוג Lock / שרשראות / הבהרות לרוכשים שרשראות לקשירת אופנועים

הבהרות לרוכשים שרשראות לקשירת אופנועים

כאשר רוכשים שרשרת לקשירת אופנועים או נגררים , יש לתת את הדעת שהפורצים היום נועזים ומשתמשים בשיטה פרימיטיבית אבל אגרסיבית וכמעט בלתי נמנעת  והיא משיכת המוצר באמצעות שרשראות חזקות.

אנחנו מוכרים בקטגוריית השרשראות , שרשראות מחוסמות עם 3 סוגי רמות – G7-G8-G10 בשרשראות במידות קוטר שונות החל מ 6 מ"מ ועד 32 מ"מ והיכולות לשאת משקלים של מ 1 טון ועד 31 טון .

השרשראות לייעוד הספציפי של קשירת אופנועים ונגררים הן ברמות G8 . חשוב להבין שאין מדובר ברמות הגנה אלא ברמות הרמה של משקלים , כאשר רמה של G10  מיועדת להרים משקלים כבדים מאוד .הרלוונטיות לפריצה בהקשר לפורץ היא שאין משמעות לגביו כאשר הוא חותך בדיסק את השרשרת אם מדובר ברמה 8 או ברמה 10 .

ההבדל היחיד ברמות בא לידי ביטוי כאשר הפורץ מנסה לגרור את השרשרת או את האופנוע על ידי רכב משא [ כמו שכיום הם מושכים כספומטים כמו בסרטון ]  , או אז יש משמעות לרמות המשא. ולכן כאשר מדובר באופנוע אשר נמצא בתוך חניון סגור או שהוא עצמו כבר קשור עם שרשרת מחוסמת של 16 מ"מ , אין צורך ברמה 10 ומספיק לרכוש רמה 8.

https://youtu.be/8XfeK-ytJ7Y
רז מנעולים
המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים.
נשמח לקבל הערות / הארות למייל razmanulim777@gmail.com או ב WhatsApp או בתגובות למאמר הזה.
0 תגובות...
כתיבת תגובה

 

error: רז מנעולים