בית / בלוג Lock / צילינדרים / מערכות צילינדרים – KABA

מערכות צילינדרים – KABA

הרכבת צילינדרים היא עבודה הדורשת דיוק מירבי וסבלנות עד אין קץ, וזה כשמדובר בצילינדר רגיל ולא מורכב.  וכשמדובר בצילינדרים של KABA , הרי שהמורכבות עולה פי כמה מונים.

אם נקח לדוגמא צילינדר רגיל: בתוך גליל הצילינדר ישנן 5 קדחים בשורה אחת אשר לתוכם מוכנסים הפינים והקפיצים. הואיל וקומבינציית הצילינדר מורכבת ממספר אורכי פין הרי שלכל קדח ניתן להכניס מגוון סוגים של פינים שיש לבחור אותם בפיצנטה – תרתי משמע.

אבל אם נבקש לסבך את העניין עוד יותר  –

במקום 5 קדחים בגליל הצילינדר יהיו בין 5 ל 6 קדחים בשורה , ובמקום שורה אחת יהיו 4 שורות בכל צד של הצילינדר – ובמילים אחרות 22 קידוחים בכל צד ובסך הכל 44 קידוחים אשר לתוכם יוכנסו 3 חלקים מתוך עשרות חלקים.  בקיצור: סבלנות בחזקת סבלנות.

צילינדר קאבה – KABA

צילינדר KABA  הינו צילינדר איכותי ומוגדר כבין הטובים בעולם. הצילינדר מכיל מנגנון ייחודי ועומד בדרישות מכון התקנים הישראלי ובסטנדרטים בינלאומיים בעלי תקן EN-1303 ו DIN18252. הצילינדר הינו בעל  כרטיס שכפול אישי ייחודי המאפשר שכפול מפתח מבוקר ומדויק. המפתח משוכפל ע"י מכונה ייחודית המעניקה רמת בטחון גבוהה, שחיקה מינימלית ואמינות מוחלטת.

אנחנו ברז מנעולים מוסמכים מטעם חברת KABA העולמית לבנות מערכות מאסטר ומערכות  נעילה של חברת KABA .

אנחנו בונים מערכות מאסטר בהתראות קצרות . כל המערכות נבנות  על ידי של עובדים מקצועיים, מיומנים ומנוסים.

אצלנו ברז מנעולים תמצאו את כל מוצרי KABA המיוצרים בעולם. בכל המידות והגדלים – המלאי הכי גדול בארץ נמצא אצלנו.

כשאתם רוכשים צילינדרים ומוצרי נעילה של חברת KABA – תתעקשו לרכוש את המוצרים רק ממי שהוסמך על ידי חברת KABA  העולמית ולא מכאלו שקנו את המוצרים דרך כאלו שקנו וכו'. רק כך תדעו כי מה שרכשתם זהו המוצר המקורי והאיכותי ביותר שיש .


תעודת הסמכה KABA

רז מנעולים
המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים.
נשמח לקבל הערות / הארות למייל razmanulim777@gmail.com או ב WhatsApp או בתגובות למאמר הזה.
0 תגובות...
כתיבת תגובה

 

error: רז מנעולים