אודות

מעל ארבעה עשורים מובילה חברת 'רז מנעולים' את שוק המנעולים ודלתות הביטחון, בשיווק מוצרי איכות מוקפדים, בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח, ביושרה ובאמינות ללא רבב ובשירות הניתן בחיוך בכל יום מחדש.

עולם מוצרי האבטחה עבר עם השנים התפתחות וזכה לחידושים טכנולוגיים, אשר מטרתם לספק מוצרי מיגון בדרגה גבוהה לצד נוחות שימוש ובחלק מן המוצרים גם מראה דקורטיבי המשתלב באופן טבעי.

אנו ברז מנעולים לא נותרים מאחור ומקפידים ללמוד, להתעדכן ולהכיר את כל החידושים הקיימים בשוק, בארץ ובעולם, ולהביא ללקוחותינו את פני הקדמה עד לדלת ביתם.

בין מוצרינו ניתן למצוא מנעולים לכל מטרה, כל סוגי הצילינדרים, מגוון רחב של ידיות, מוצרי נעילה דיגיטליים חכמים, כספות, שילוט ואביזרי שילוט, מחסומי חנייה ומוצרים מתקדמים נוספים. מלבד איכות המוצרים המוקפדת אנו שומרים על רמה גבוהה של פרזול לכל מוצרינו, המבטיח סגירה ונעילה שקטה ונוחות שימוש לאורך זמן.

לצד מוצרינו המעולים תזכו לשירותי הכוונה, ייעוץ והתקנה של מומחי רז מנעולים – צוות עובדים מנוסה ומסור, אשר נושאים כולם כאחד באסמכתאות וההכשרות הנדרשות לרבות תעודת יושר, ומביאים עמם לבית הלקוח מקצועיות והוגנות.

ברז מנעולים מספקים שירות ומענה ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. בין לקוחותינו הנאמנים והמרוצים ניתן למצוא את משרדי הממשלה, קונסוליות, רשויות מקומיות, קופות חולים, מוסדות חינוך ובתי עסק רבים וזאת כאמור לצד פלח לקוחות נרחב בשוק הפרטי. החברה נוסדה על ידי אליהו יחזקאל , מבין המנעולנים הוותיקים ביותר בארץ ומעל 40 שנות ניסיון מוכחות , כיום החברה מנוהלת על ידי ביתו גב' סימה , אשר ממשיכה את המסורת

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל מענה מלא ומקיף, מקצועי והוגן לכל צרכי האבטחה והנעילה שלכם. באחריות ובשירותיות – לביטחון מלא.

אנו משווקים מורשים של כל המותגים המופיעים באתר. כל המוצרים הנמכרים על ידנו חדשים ובאחריות המלאה של היבואנים בארץ. אנו עוסקים בשיווק מנעולים ודלתות ביטחון כבר למעלה מ-40 שנים.

אנו משווקים את כל המותגים המובלים בעולם המחשוב ומפורסמים בשירות המקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו. אנו, בא.ל.י ר"ז מנעולים ודלתות ביטחון בע"מ, לא מתפשרים על איכות. אנו משווקים מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ממיטב היצרנים והיבואנים בארץ ובעולם.

 

error: רז מנעולים