בית / בלוג Lock / כספות / מהאופניים ועד הכספת הביתית – מנעולים לכל מטרה

מהאופניים ועד הכספת הביתית – מנעולים לכל מטרה

מנעול
מנעולים הם בסיס מוצרי האבטחה והמיגון בהם אנו נתקלים ועושים שימוש בכל יום, במרבית המקרים בהיסח הדעת ומבלי להיות מודעים למנגנון הנעילה והאבטחה בו אנו עושים שימוש. מעבר לנעילת הבית והגנה עליו לרבים מאתנו ישנו הצורך במיגון נוסף בבית ומחוצה לו, לחפצים יקרי ערך כלכלי, רגשי או אחר.

מנעולים ניידים מיועדים לתת מענה למוצרים ניידים ולאפשר נעילה והגנה עליהם בתנאי שטח. אחד המוצרים הבולטים הזקוקים להגנה כזאת הם האופניים. בין אם מדובר באופני כביש איכותיות המשמשות את הילד בנסיעה אל בית הספר ולבילוי עם חבריו ובין אם מדובר באופניים חשמליות יקרות המסייעות בעבורכם לצלוח את הפקקים, לא תעלו על הדעת להשליכם בצדי היעד ללא הגנה מתאימה. למרבה הצער מדובר במוצרים פופולאריים בעבור שולחי היד והגנבים, ורצוי לנהוג באחריות בשמירה עליהם באמצעות אמצעי מיגון מתאים.

בעבור אופניים כדאי לבחור בשרשרת נעילה עבה וחזקה, עמידה בפני מוצרי חיתוך ונעולה במנעול חזק שאינו ניתן לפריצה בנקל. ניתן לבחור במנעולים אשר נפתחים באמצעות קודן, מה שמסייע בין היתר לילדים הנוטים לאבד את המפתחות לעתים קרובות.

בבתים רבים מחזיקים ציוד, מסמכים או חפצים יקרי ערך, ומבקשים לשמר אותם בהגנה שמעבר. עניין זה נכון גם להורים הנושאים בכלי נשק ברישיון מסיבות שונות וזקוקים לאבטחה מוגברת. מלבד נעילה ביתית איכותית ושילוב של מערכת אזעקה חכמה, שיסייעו במניעת פריצות.

מומלץ להחזיק בבית כספת ביתית שתספק הגנה מוגברת בעבור אותם חפצים. הבחירה בכספת תהיה ביחס ישיר לסוג המוצרים שהיא מיועדת לאחסן, על פי גודל וצרכי אבטחה. כספות ביתיות לרוב אינן גדולות, נשלטות באמצעות מפתח או קוד מספרי ומספקות הגנה טובה. כספות אלו ננעלות בנעילה כפולה לפחות ומשלבות מנעולים חסינים במיוחד.

לנעילת דלתות פנימיות בבית מומלץ לבחור במנעולים פשוטים יחסית, אשר מספקים את האפשרות לפרטיות ואינם מורכבים שלא לצורך. חשוב לבחור במנעול אמין שאינו נתקע או נשבר בקלות.

רז מנעולים
המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים.
נשמח לקבל הערות / הארות למייל [email protected] או ב WhatsApp או בתגובות למאמר הזה.
0 תגובות...