בית / בלוג Lock / ידיות / ידיות/ מנעולי פבלוק – מדריך בסיסי

ידיות/ מנעולי פבלוק – מדריך בסיסי

ידיות הפבלוק מכונים לעיתים גם כמנעולי פבלוק או ידיות כדוריות – שלל ביטויים אלו נובע מהפונקציונליות המעורבת . כולנו יודעים כי – ידית זאת ידית ומנעול זה מנעול , במקרה שלנו זה גם וגם.

הידית היא ידית כדורית או ידית נעה המכונה מנוף, ובכל מקרה היא ידית . ובתוך ידית משולב גם מנעול אשר גורם לסיבוב הידית להפעיל מנעול המובנה בתוכו אשר מוציא לשונית לתוך המשקוף ובכך נועל את הדלת .

אופציות הנעילה : 

מפתח :

נעילת המנעול יכולה להתבצע באמצעות מפתח מצידו החיצוני של הדלת וזה מתבצע כאשר רוצים לנעול את הדלת . ומתוך החדר הנעילה תתבצע על ידי לחיצת כפתור.

ניתן להזמין ידיות כאלו בתצורה אחידה או בתצורת מאסטר  וזאת כאשר רוצים להתקין ידיות אלו במספר חדרים

 

ידית פבלוק מופעל מפתח – YALE

כפתור 

בידיות אלו אין אפשרות לנעול את החדר מבחוץ אלא מבפנים וזאת על ידי לחיצת הכפתור אשר בתוך הידית, ולכן ידיות אלו יכולות להתאים לחדרי אמבטיה ושירותים ובכל חדר שיש חשיבות לשמור על בטיחות של פתיחה מהירה ללא מפתח וזאת באמצעות סיבוב החריץ המובנה בתוך הידית בצידו החיצוני. 

מוצרים מקבילים של ידיות אלו  הם – מנעולי בתצורת תפוס פנוי כאשר יש אפשרות לפתוח את הדלת גם מצידו החיצוני אפילו אם נעלו את הדלת , וכן צילינדר רמזן

 

אופציות נוספות :

קיימים גם ידיות פבלוק המיועדות  לדלתות כניסה חיצוניות  וכן אופציות נעילה נוספות עם ידיות מנוף שנראות כמו ידיות רגילות לכל דבר ועניין

הבהרה 

רב דלתות הפנים בארץ לא מותאמות לידיות פבלוק והידיות המותקנות בהן הם ידיות הפעלה  נעות . התקנת ידית פבלוק בדלת שלא הותקן בה ידית פבלוק מלכתחילה מחייבת עבודת נגרות ודיוקים בהתקנה. אל תנסו לעשות זאת לבד . אתם תהרסו את הדלת וחבל. תתייעצו לפני שאתם רוכשים ידיות אלו.

רז מנעולים

המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים. נשמח לקבל הערות / הארות למייל razmanulim777@gmail.com

0 תגובות...
כתיבת תגובה

 

error: רז מנעולים