בית / בלוג Lock / מנעולי תליה / מנעולי תליה פליז 

מנעולי תליה פליז 

מנעול פליז

מנעולי תליה פליז 

מנעולי תליה מפליז מכונים כך בשל סגסוגת ( נחושת ואבץ)  המתכת ממנו מיוצר גוף המנעול . אלו הם מנעולים חיצוניים איתם נועלים  ארוניות , מזוודות ,שרשראות,שערים ,אופניים וכו' . לרוב הם יהיו מנעולים קטנים לנעילה קלה של מוצרים. לצפייה במנעולי תליה כבדים לחצו כאן 

המנעול מורכב מ 2 חלקים  – החלק הראשי שהוא בצורה מלבנית או מרובעת בד"כ ,מוגדר כגוף המנעול,כאשר בתוכו יש צילינדר המופעל על ידי מפתח משונן /חריצים בדרך כלל או בנעילת קומבינצית מספרים

לתוך המנעול מוכנס אנקול בצורת U כאשר בנעילת המנעול האנקול ננעל לתוכו.

כשאנחנו מגדירים מידות למנעולי  תליה פליז אנחנו לרוב נתייחס לרוחב גוף המנעול במ"מ שיכול לנוע מ 20 מ"מ ועד 70 מ"מ . (וזאת בניגוד למעולי תליה כבדים שבהם ההגדרה מתייחסת לקוטר אנקול במ"מ )

נעילת מנעולי תליה פליז יכולים להיות קפיצית – כלומר ,שנעילתם  תהיה מידית עם הכנסת האנקול למנעול ללא צורך בנעילת מפתח . או מכאנית ,שיש צורך לסובב את המפתח כדי לנעול את המנעול .

האנקול במנעולי תליה מפליז לרוב קבועים ולא ניתן יהיה לשנות אותם , ולכן יש לבדוק מראש בטרם רוכשים  מנעול תליה פליז את מידות האנקול וזאת על מנת שהמנעול יתאים למוצר הנקשר .

 

רז מנעולים
המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים.
נשמח לקבל הערות / הארות למייל razmanulim777@gmail.com או ב WhatsApp או בתגובות למאמר הזה.
0 תגובות...
כתיבת תגובה

 

error: רז מנעולים