איתור תחנות שכפול מפתחות

איתור תחנות שכפול מפתחות

איתור חנויות שכפול מפתחות בקרבתך לפי סוג המפתח. איתור תחנות שכפול ברחבי הארץ.

יש להזין את הספרות / אותיות המוטבעות על המפתח
ספרות על המפתח

שכפול מפתחות

כאן תוכלו לאתר את מעל 500 תחנות שכפול שמשכפלות את המפתחות לבית, למשרד, למחסן, לרכב, ועוד. התחנות ממוקמות ברחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת לפי מיקום GPS עם ניווט WAZE כולל טווח מחירים רצוי ומקובל, טלפון של תחנת השכפול וכן צילום של המפתח.

שכפול מפתחות הוא מתן שירות ללקוח לאחר שרכש מוצר נעילה או לאחר התקנת צילינדר בדלת על ידי מנעולן. מדריך זה מפרט את רב סוגי השכפולים הנפוצים בישראל ונותן מידע מקצועי חשוב הן לחנויות המקצועיות והן לצרכן.

שכפול מפתחות

סוגי מפתחות

מקובל לסווג את המפתחות ל 5 סוגי מפתחות :

סוג מפתחכינויים נוספים / דוגמאותעלות *
משונןמפתח שיניים, מפתח פשוט,מפתח ביתי5-25
שקעים מפתח חריצים, גומות, חורים, מפתח רב בריח, שטוח – רגיל15-45
שקעים מיוחדיםמפתח לוקסיס, מפתח מולטילוק, קילוקס, טרילוקס, אינטראקטיב, KABA ,MTL800 שכפול MTL ועוד35-125
כספתימפתח שיניים כספתי, מפתח כספת, מפתח ג’ואל 35-270
עגולTubular / שיקגו50-80
חכםמפתח אלקטרוני250-1500
* עלות שכפול בש”ח. מחיר כולל מע”מ ואחריות

מפתח משונן

מפתח מְשֻׁנָּן מזוהה לפי צורת חיתוך השינון של המפתח. מפתח משונן נכנס לצילינדר בצורה אנכית ולא מאוזנת. מאחר וישנן מעל 1,000 פרופילים למפתחות משוננים, חנויות לשכפול מפתחות נדרשים להחזיק מלאים גדולים של פרופילים.

מפתח שקעים

מפתח חריצים שקעים מזוהה לפי צורת השקעים- גומות במפתח. מפתח שקעים יכול להכנס לפתח כניסה הצילינדר בצורה אנכית או מאוזנת. רוב מוחלט של מפתחות השקעים הם מפתחות שקעים הפיכים.

מפתח שקעים הפיך

מפתח השקעים ההפיך הומצא בשנת 1934 ע”י פרנץ שוויר מחברת KABA מפתח שקעים הפיך הוא מפתח שהשקעים מחולקים בצורה סימטרית משני צידי כתפי המפתח וזאת כדי שהמפתח יוכל להכנס לצילינדר ללא קשר באיזה צד של המפתח הוא נכנס, מה שלא אפשרי עם מפתח משונן או מפתח עם חירוץ בכתף אחד. כיום רוב מפתחות השקעים הם מפתחות הפיכים

מפתח כספתי

מפתח כספתי הוא מפתח הפותח מנעולים מכניים מסוג מנעולי מנוף. מנעול מנוף הוא סוג של מנעול המשתמש בסט מנופים המותאמים לחיתוך המפתח. מספר המנופים עשוי להשתנות, אך הוא בדרך כלל אי-זוגי עבור מנעול שניתן לפתוח מכל צד על מנת לספק סימטריה. מספר מנופים נמוכים יסייע בפריצה מהירה של המנעול. כיום מקובל להתקין מנעולי מנוף עם 5 מנופים לצורכי אבטחה וביטוח דירות.

מנעולי המנוף הומצאו בשנת 1778 על ידי Robert Barron והם נפוצים כיום בישראל בכספות, דלתות בטחון וכן ביישומי אבטחה גבוהים

מפתח עגול

מפתח עגול הוא מפתח שפותח מנעולים מסוג Tubular – שיקגו. יישומי נעילה נפוצים בהם מותקנים מנעולי שיקגו הם בכספות עם מנעול סולואניד. בתיבות דואר, מכונות אוטומטיות כדוגמת מכונות אוטומטיות לשתייה. רמת האבטחה של המנעולים היא נמוכה והיא ניתנת לפריצה באמצעות כלים לא מתוחכמים.

מפתח חכם

מפתח חכם הוא מפתח אלקטרוני שפותח את המנעול באמצעות קידוד אלקטרוני ולא בצורה מכנית. השכפול מתבצע באמצעות מכונות קידוד אלקטרוניות והוא נפוץ בעיקר ברכבים חדשים או ביישומי נעילה המשלבים מנעול סולואניד המותקנים בכספות, מנעולי תליה וצילינדרים עם זיהוי ביומטרי או באמצעות לוח מקשים.

המפתח פותח לראשונה על ידי חברת סימנס בשנת 1995 והוצג על ידי חברת הרכב מרצדס-בנץ בשנת 1997 תחת השם “Keyless-Go”.


מחירי שכפול מפתחות

מחיר שכפול המפתחות הוא פונקציה של עלות הגלם הנרכש בתוספת הבלאי וכמות המינימום הנרכשת + עלות תפעול מכונות שכפול,עידכונים וכן עלויות הבלאי של הסכינים ומערכות המחשוב, מכונות CNC ועוד.

ככלל – שכפולי מפתחות עם בקרת שכפול תמיד יהיו יקרים ממפתחות משוננים או מפתחות חריצים ללא בקרת שכפול, שכן טכנולוגיות הייצור של גלמי הצילינדרים מבוקרי השכפול גבוהות ובהתאמה גם מחירם. גם הציוד המיוחד שיש לרכוש ולתפעל על מנת לשכפל את המפתחות ביעילות ללא החזרות ותיקונים מהווה גורם משמעותי למחיר השכפול.

חשוב להדגישצילינדר מוגן שכפול לא אומר שהוא מוגן פריצה.

בטרם אתם רוכשים צילינדר וודאו מראש מהן עלויות השכפולים העתידיים שלהם כדי שאם תצטרכו כמות גדולה של מפתחות לא תהיו מופתעים מהעלות הכוללת.

טבלת מחירי שכפולים לבית ולעסק – 2022

סוג מפתחפרופיל מפתחהגנת שכפולמיקום שכפולמחיר שכפול *
משונןAAAלאכלל ארצי5-10
משונןYDלאכלל ארצי5-20
משונןNABלאכלל ארצי5-20
משונןCORלאכלל ארצי5-20
משונןDXלאכלל ארצי10-20
שקעים06לאכלל ארצי15-25
שקעים07לאכלל ארצי15-25
שקעים08לאכלל ארצי15-25
שקעים22לאכלל ארצי15-25
שקעים26לאכלל ארצי15-25
שקעים36לאכלל ארצי15-25
שקעים40לאכלל ארצי15-25
שקעים48לאכלל ארצי15-25
שקעים77לאכלל ארצי15-25
שקעים76לאכלל ארצי15-25
שקעים מיוחדיםקילוקס KEYLOCXלאכלל ארצי/מקצועי35-55
שקעים מיוחדים400 MTLלאכלל ארצי/מקצועי35-55
שקעים מיוחדים600/800 MTLכןמקצועי 75-115
שקעים מיוחדיםלוקסיס LOCXIS כןמקצועי 75-95
שקעים מיוחדיםKABAכןמקצועי 95-125
טבלת ממוצעי שכפולי מפתחות לבית ולעסק – 2022
 • הערות לנתוני הטבלה :
 1. מחירי השכפולים המפורטים בטבלה הם מחירים ממוצעים של מחירים וזאת בהתאם לבדיקה שנערכה אצל 574 חנויות שכפול מקצועיות,טמבוריות וחנויות לחומרי בניין בין החודשים 5/22-8/22.
 2. הגדרת כלל ארצי – טמבוריות וחנויות לחומרי בניין
 3. הגדרת חנות מקצועית – חנויות שעיסוקם המרכזי הוא מנעולנות ושכפולי מפתחות

שכפול מפתח משונן

פרופילים אוניברסליים

מפתחות משוננים בישראל ברובם הם ‘אוניברסליים’, זאת אומרת שהפרופיל שלהם נפוץ במוצרי הנעילה השונים – צילינדר, מנעול תליה ועוד – ומכאן שגם השכפולים שלהם משוכפלים כמעט בכל טמבוריה שכונתית מה שנותן להם יתרון וזאת לצד מחירם הזול.

המפתח המשונן נכנס בצורה אנכית חד כיוונית כאשר השינים נמצאים למטה כשהם נכנסים לגליל הצילינדר.

צילינדר משונן | שכפולי מפתחות | המדריך השלם

שכפול מפתח אוניברסלי AAA

שכפול מפתח משונן הוא מפתח נפוץ בחלק ניכר מיישומי הנעילה הפופולריים והנפוצים כדוגמת צילינדרים לדלתות ומנעולי תליה פליז ועוד יישומי נעילה.

מהפרופילים הנפוצים בישראל. קל לשכפול, מחירו זול. והוא נפוץ לשכפול ברוב בתי העסק שמשכפלים מפתחות.

מפתח אוניברסלי AAA

שכפול מפתח ירדני YD

דומה מאוד לפרופיל האוניברסלי, אבל הוא שונה ממנו ולכן גם אם פרופיל ירדני נכנס לצילינדר עם פרופיל אוניברסלי, השכפול לא יעבוד. יש לשים לב שיש פרופילים אחרים של ירדני והם שונים מהפרופיל האוניברסלי. מחירם גבוה יותר ותפוצתם לשכפול נמוכה.

מפתח ירדני YD

שכפול מפתח נבוב NAB

בדומה לירדני, גם נבוב זהה לפרופיל האוניברסילי ועדיין נבוב שונה מהאוניברסלי. יש להצמד לסימול או לסוג הפרופיל של חברת נבוב.

שכפולים של חברת נבוב בדגמים 7/8/9/10 ועוד שונים מהפרופיל האוניברסלי והם לא נפוצים לשימושים רגילים אלא במערכות מאסטר של חברת נבוב.

מפתח נבוב NAB

שכפול מפתח קורבין COR

פרופיל קורבין הוא פרופיל צילינדרים של המותג קורבין CORBIN. הצילנדרים של קורבין לרוב משמשים לתצורות נעילה מאסטר.

שכפול מפתח קורבין COR

שכפול מפתח YALE

לחברת YALE יש ייצור של צילינדרים מסדרה 500 וכן מנעולי תליה פליז. פרופיל המפתח הוא אוניברסלי ומותאם לשכפול עם כתפיים רחבות על מכונות השכפול.

יש לשים לב שגלם הפרופיל לא מתאים לשכפול מנעולי תליה פליז של חברת ייל למרות שהם דומים. אחת הטעויות הנפוצות בטמבוריות שהם משכפלים מפתחות משוננים של YALE ולא בודקים עם הלקוח האם זה מנעול תליה או צילינדר. תבהירו למשכפל את מיקום מוצר הנעילה ובכל תחסכו לעצמכם החזרות מיותרות.

פרופילים לא אוניברסלים של YALE נמכרים בחנויות מנעולים המתמקצעות בשכפולים

שכפול מפתח YALE

שכפול מפתח שקעים

מפתח השקעים או בכינויים נוספים : חריצים /שטוח. הוא מפתח שנכנס בצורה אופקית/מאוזנת, ולכן הוא מכונה גם מפתח שטוח

מפתח השקעים הוא הפיך וניתן להכניס אותו לצילינדר מכל צד. המפתח ההפיך הומצא בשנת 1934 ע”י פרנץ שוויר מחברת KABA.

בישראל מפתחות השקעים נפוצים בעיקר בצילינדרים עם גלגל שיניים אשר מותקנים בדלתות פלדה ומכאן שמם הנוסף – מפתח רב בריח.

פרופילי ‘רב בריח’

נכון להיום רב המפתחות השקעים ובייחוד של חברות רב בריח ומולטילוק המובילות את מכירת שוק צילינדרי השקעים בישראל מיוצרים עם פרופילים מסוג 02. פרופילים תואמים הם 22/36/48 או 76/77.

הפרופיל במפתח השקעים הוא מבנה של 2 חריצים לאורך המפתח. על גבי מסילת הפרופיל קודחים בין 5 ל-7 קדחים במרווחים קבועים ובמס’ עומקים שונים בהתאם לקומבינציית הצילינדר. בתצורות אבטחה סטנדרטיות הן יהיו כ-5 עומקים בספרות 0-1-2-3-4-5 או אותיות A-B-C-D-E

מפתח שקעים | שכפולי מפתחות | המדריך השלם

בשנים האחרונות הגלמים של מפתחות השקעים עלו מדרגה באיכות ובפיתוח וזאת בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות וייצור החומר. איכות ייצור הפינים מיוצר בדיוק ומאפשר יותר אפשרויות מכניות בגוף הצילינדר ובמספרי הפינים והקפיצים ויתר המכלולים.

מפתח שקעים כפולים

מפתח השקעים הכפולים הוא מפתח שבו במקום שקע אחד יש 2 שקעים או 2 מעגלי חורים המכונים מעגל פנימי ומעגל חיצוני כאשר במעגל הפנימי יש גם גבהים מה שיוצר סוג של גומה עם הר קטן. המפתח הוא הפיך והוא מותאם לבניית מערכות מאסטר מורכבות, היררכיות ומטריציוניות.

פרופיל רב בריח 02 – דינמיק פלוס

מפתח הפינים הכפולים הוביל במשך שנים את פלח שוק הצילינדרים ברמות הפרימיום, כדוגמת חברת רב בריח עם צילינדר הדינמאיק פלוס וחברת מולטילוק עם צילינדר מולטילוק קלאסי.

מפתח שקעים 6/7

ייצור הגלמים לרוב יהיו עם פרופיל 02 עם 6 או 7 קידוחים. כאשר כל קידוח נקדח עם 5 עומקים שונים ושילוב זה מהווה את קומבינציית המפתח . את המפתח מכנים מפתח שקעים פשוט וזאת בשל פשטות השכפול שלו.

צד ימין גלם לשכפול | צד שמאל מפתח מקור

צילינדרים המיוצרים על בסיס מפתח שקעים פשוט ניתנים לפריצה שקטה,שכן יש ליישר את הפינים בשורה אחת ובכך הקומבינציה מפוענחת בקלות. הסרטונים המוצפים ברשת על פריצות צילינדרים על ידי פריצה שקטה נפרצים כך וכיום מיוצרים מכשירים הפורצים את הצילינדרים מבלי להיות בהכרח ‘פורץ מקצועי’.

אנחנו ממליצים לעיין בתקינת צילינדרים שם תוכלו לקבל מידע מפורט על הביצועים של הצילינדר.

שכפול מפתח SMART YALE

מפתח SMART YALE מיוצר תחת המותג YALE באמצעות חברת מולטילוק – השלוחה הישראלית של ASSA ABLOY השבדית.

מפתח שקעים עם פרופיל ייחודי על פרופיל 02 עם שקע קבוע בעומק קבוע בחלק מסוים על פני מסילת הפרופיל.

הפטנט הזה מיושם גם בפלטפורמות של מפתח ה-MTL 400 או בשמו הקודם קלאסי פרו. הסימול על גבי המפתח בישראל לרוב הוא P666 או P376 או סימולים אחרים עם PX66

יישומי נעילה נפוצים : צילינדרים ומנעולי תליה, המיוצרים תחת המותג SMART YALE

שכפול מפתח SMART YALE

מפתח קילוקס KEYLOCX

מפתח KEYLOCX (קילוקס) מיוצר תחת המותג רב בריח. יישומי נעילה נפוצים : צילינדרים, מנעולי תליה, מנעול זיז ועוד.

מפתח קילוקס הוא מסוג מפתח שקעים עם פרופיל 02 בשילוב פין צף למניעת ניסיונות פריצה שקטה. הכנסת הפין הצף נועדה להקשות על ניסיונות פריצה שקטה. גוף הצילינדר מותאם לתקינה הישראלית ותקן מחמיר אירופאי EN1303 ומותאם מפני התקפות.

מפתח קילוקס – מפתח KEYLOCX

מפתח MTL400

מפתח MTL 400 ( שם קודם שם קודם : קלאסי פרו classic pro ) מיוצר תחת מותג היצרן מולטילוק. מפתח שקעים עם פרופיל ייחודי על פרופיל 02 עם שקע קבוע בעומק קבוע בחלק מסוים על פני מסילת הפרופיל.ברירת המחדל של המותג MTL 400 הוא פרופיל פתוח ( פרופיל 3828, 5328) וניתן לשכפל אותו גם ללא הצגת כרטיס שכפול. יחד עם זאת יש בשוק צילינדרים עם פרופילים בלעדיים לתחנות שכפול נקודתיות ורק אצלהם ניתן לשכפל אותו.

שכפול מפתח מוגן שכפול

מפתחות מוגני שכפול הם הכרח כאשר יש חשיבות מירבית להגביל את השכפולים של המפתחות מבחינות ארגוניות,בטיחותיות,פרטיות ועוד.

כל צילינדר מיוצר עם קומבינציית ההפעלה שלו. הקומבינצייה יכולה להיות גלויה לעין או ניתנת למדידה באמצעות מכונות שכפול מכניות או חשמליות

בצילינדרים מוגני שכפול,קומבינציית השכפול בחלקה או כולה לא גלויה לעין וגם מכונה לשכפולי מפתחות תתקשה לזהות את הקומבינצייה. ככל שרמת סווג השכפול גבוה יותר כך, האפשרות לשכפל את המפתח ללא בקרה נמוכה בהתאם.

מבנה מפתח לוקסיס קלאסי

רמות סווג מפתח מוגן שכפול

צילינדרים מבוקרים שכפול מסווגים ל- 4 רמות :

רמת סווגנקודות שכפול
ללא הגנה כל חנות שכפול ברחבי הארץ / טמבוריות
הגנה בינונית תחנות שכפול יעודיות באזורים מוגבלים
הגנה גבוהה מקום שכפול יחיד בכל ישראל / יצור בלעדי של הגלם
הגנה גבוהה מאודהשכפול מתבצע רק על יצרן הצילינדר ללא משווק/ים

רמות הסווג נקבעות בהתאם לאופי ההפצה של מכירת הגלמים לחנויות. מעבר לרצון לשכפל והיכולת לרכוש מכונת שכפול גם שלא באמצעות היצרן,הרי שאת הגלמים – מכונים גם בלנקים – יש לרכוש רק מהיצרן ולכן ככל שתפוצת הגלמים יותר רבה, כך גדול הסיכוי לסחר בגלמים .

יש חנויות או מנעולנים שמוכנים לשכפל מפתח מוגן שכפול גם ללא כרטיס השכפול תמורת סכום נוסף מעבר לעלות הרגילה. מאחר ואין רגולציה בעניין, יש להניח שההפרות הללו ימשכו כל עוד יש מי שמוכן לשלם.

ברמת הגנה בינונית אופציות מצטצמצות משמעותית וזאת מאחר ולרוב חברות רב בריח ומולטילוק לא מייצרות פרופילים מיוחדים לכל דיכפין אלא רק לחנויות וותיקות ומוכרות עם עבר חיובי וזאת עקב ההתחיבויות של המותגים כלפי הצרכנים. חנויות שכפול מקצועיות החברים בארגון המנעולים מחוייבים שלא לשכפל מפתחות ללא כרטיס שכפול.

רמות הגנה גבוהות /גבוהות מאוד מיועדות לארגונים או לפרטיים עם דרישה לאבטחת שכפול לא מבוקרת ברמה גבוהה במיוחד.


שכפול מפתח LOCXIS (לוקסיס) – רב בריח

צילינדר לוקסיס הוא חלק מסדרה של צילינדרים מוגני שכפול תחת המותג ‘ לוקסיס’. הצילינדר אמין ובטוח לשימוש עם רמות הגנה של שכפול לא מבוקר , פריצה שקטה וקידוחים. רמות התקינה הן מהגבוהות שיש בתקינה האירופאית ובתקינה הישראלית.

הדגמים של צילינדר הלוקסיס הם :

 • צילינדר לוקסיס קלאסי
 • צילינדר לוקסיס AB
 • צילינדר לוקסיס ID

כל סדרת צילינדרי לוקסיס בנויים על מבנה פרופיל 02 , כאשר 3 השקעים הראשונים הם שקעים כפולים ו- 2 הפינים האחרונים הם פינים צפים. הדגם הקלאסי שופר לצילינדר לוקסיס מדגם AB כאשר הוסיפו 2 פינים צדדים נוספים מה שאמור לתת הגנה מוגברת לפריצה השקטה.

דגם ה- ID הוא האחרון מסדרת הלוקסיס . השיפורים שבוצעו בו הוא בחיזוק מבנה גוף הצילינדר ובהורדת פין צף אחד לטובת שקע כפול.

שכפול מפתח לוקסיס LOCXIS ID

שכפול מפתח טרילוקס 3LOCK – רב בריח

צילינדר טרילוקס הוא הצילינדר האחרון בסדרת הפיתוחים של חברת רב בריח . הוא מכיל את כל ההגנות מכל הסדרות של דגמי הלוקסיס והקילוקס וגם הוספו לו מאפיינים מיוחדים שתכליתן גם הגנה על גוף הצילינדר וגם כפתור ייחודי הנותן פתרון כאשר המפתח נתקע בצד החיצוני של הדלת.

מבנה מפתח פרופיל 02 עם 2 פינים צפים בשקע הראשון והלפני אחרון ו 3 שקעים כפולים. הצילינדר מוגן שכפול ברמות אבטחה גבוהות והיא מוצפנת ומשווקת רק לחנויות נבחרות.

שכפול מפתח טרילוקס 3LOCK – רב בריח

מפתח אינטראקטיב MTL600 – מולטילוק

מפתח MTL 600 ( שמות נוספים : INTERACTIVE + אינטראקטיב פלוס ) מיוצר תחת מותג היצרן מולטילוק

יישומי נעילה נפוצים : צילינדרים, מנעולי תליה, מנעולי זיז, מנעולי סוויץ, מנעולי ריהוט תעשייתי ועוד תחת המותג מולטילוק.

מפתח שקעים עם פרופיל ייחודי על פרופיל 02 עם פין אובאלי צף למניעת פריצות שקטות

הצילינדר אמין ובטוח לשימוש עם רמות הגנה של שכפול לא מבוקר עם כרטיס שכפול

יש להציג את כרטיס השכפול בפני תחנת השכפול

דגם האינטראקטיב הוא הצילינדר הראשון של חברת מולטילוק שפותח כצילינדר מוגן שכפול עם הגנות של פריצה שקטה ושכפול מבוקר. לימים שמו שונה במסגרת המיתוג מחדש ל- MTL600.

צילינדר אינטראקטיב הוא צילינדר איכותי שעמד במבחן הזמן עם פרופיל 02 ופין צף בקידוח הלפני אחרון

מפתח אינטראקטיב MTL600 – מולטילוק

שכפול מפתח MT5/MTL800 – מולטילוק

צילינדר הדגל של חברת מולטילוק MT5 השודרג לMTL 800. הצילינדר מוגן שכפול ופריצה שקטה ובעל מאפיינים חזקים נגד קידוחים. מבנה המפתח משולב עם פינים כפולים ופין קפיצי מיוחד המקשה על רב סוגי הפריצות השקטות . שכפול המפתח מתבצע רק באמצעות מכונת שכפול KC5 של מולטילוק.

מפתח MTL800

שכפול מפתח קאבא – KABA

מפתח קאבא KABA בנוי אמנם על שיטת שקעים ללא אופציות של פינים צפים, אבל כמות השקעים היא זאת שהופכת אותו לצילינדר עם ההגנה מפני פריצות שקטות כמספר אחד בעולם ללא מתחרים. הצילינדר מיוצר באוסטריה ברמות איכות גבוהות ביותר. שכפול המפתח מתבצע על ידי מכונת CNC .

יישומי נעילה נפוצים : צילינדרים, מנעולי תליה, מנעולי זיז,מנעולי סוויץ,מנעולי ריהוט תעשייתי ועוד תחת המותג dormakaba הצילינדר אמין ובטוח לשימוש עם רמות הגנה של שכפול לא מבוקר עם כרטיס שכפול ויש להציג את כרטיס השכפול בפני תחנת השכפול.

חלק מהשכפול הוא על זוית של 45 מעלות, מה שגורם לשימוש במכונות ממוחשבות כמעט בלתי אפשרית לביצוע

תוצרת אוסטריה של חברת dormakaba האוסטרית שוויצרית. שכפול מפתח KABA מדגם exprt plus ומדגם exprt עומד על 120 ש”ח עם מחיר מינימום של 90 ש”ח לארגונים או מוסדות

צילינדר KABA

המלצות

 1. יש להביא לחנות מפתחות מקוריים במצב תקין ולא עקומים או שבורים/סדוקים
 2. אין להשתמש במפתח סדוק או עקום. קחו בחשבון שעלות חילוץ ופריצת הצילינדר גבוהה הרבה יותר מעלות השכפול.
 3. אם יש לכם מפתח מוגן שכפול, יש להביא את כרטיס השכפול לחנות ולהציג אותו.
 4. אם אתם לא בטוחים שהמפתח שלכם מחייב הצגת כרטיס שכפול , מומלץ שתתקשרו לחנות לוודא זאת מראש.
 5. יש לשאול מראש כמה עולה השכפול והאם יש אחריות על השכפולים, למרות שזה מובן מאליו.
 6. יש לוודא מראש קבלת כרטיס אשראי או אמצעי תשלום דיגיטליים אחרים.
 7. האחריות לשכפול היא חד פעמית והיא מסתיימת לאחר השימוש הראשון. זאת אומרת שאם עוד שבוע המפתח לא עובד, המשמעות היא שאין לכם אחריות כי המוצר נבדק. ולכן אם השכפול לא עובד, יש ליצור קשר עם החנות מייד ולעדכן כדי שידעו שלא בוצע שימוש לפני.
 8. מומלץ לשכפל רק אצל חנויות מורשות מטעם חברת רב בריח או מולטילוק או חברים בארגון המנעולנים
 9. מומלץ לשמור מפתח מקורי אצל בן משפחה,שכן אמין או חבר קרוב.
 10. לא לשכוח את המפתח המקורי במכונת השכפול בחנות. וודאו בטרם יציאה שהמפתחות המקוריים אצלכם.
 11. אין 100% התחייבות ותקלות ואי דיוקים הם חלק מהליכי השכפול. קחו זאת בחשבון ותכבדו את אנשי המקצוע.

שאלות נפוצות
מה זה מפתח משונן ?
מפתח משונן הוא מפתח עם שיניים והוא נכנס רק בצורה אנכית. המפתח מיועד לשימוש בכל מוצרי הנעילה. עלות שכפול מפתח משונן נע בטווח המחירים של מ 5 ש"ח ועד 20 ש"ח.
מה זה מפתח שקעים ?
מפתח שקעים מכונה גם מפתח חריצים או מפתח שטוח. המפתח נכנס רק בצורה מאוזנת והוא נפוץ בעיקר לשימש בדלתות פלדה או מנעולים כבדים. עלות שכפול מפתח שקעים נע בטווח המחירים של מ 15 ש"ח ועד 125 ש"ח, ברמות אבטחה גבוהות.
מה זה מפתח מוגן שכפול ?
מפתח מוגן שכפול הוא מפתח שקומבינציית השכפול שלו מוצפנת או מקודדת בצורה שמוכרת רק למשכפל המפתחות
כמה עולה לשכפל מפתח ?
מפתח משונן מחירו נע מ 5 ש"ח ועד 20 ש"ח . מפתח חריצים מחירו נע מ 15 ש"ח ועד 40 ש"ח . מפתח מוגן שכפול מחירו נע מ 50 ש"ח ועד 90 ש"ח
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.