בית / בלוג Lock / מנעולים חבויים / אביזרי בטיחות משלימים לפתרונות מושלמים

אביזרי בטיחות משלימים לפתרונות מושלמים

מנעול

אביזרי בטיחות משלימים לפתרונות מושלמים

ההגנה על השטח הפרטי היא צורך בסיסי הקיים בכל בית פרטי, ארגון או עסק. בין אם מדובר בדירה שכורה, בית מגורי קבע או חנות הנמצאת בלב לבה של העיר, הצורך להגן על המרחב הפרטי ועל הציוד יקר הערך שבתוכו הוא צורך בסיסי, אשר השוק נותן לו מענה בתצורות רבות. מלבד דלתות פלדה מחוסמות, מנעולים, צילינדרים ומערכות נעילה חזקות ומתקדמות הקיימות כיום בשוק.

שער חנייה

שער חנייה מצוקת החנייה ההולכת וגוברת בערים ובפרברים הפכה את החנייה הפרטית לחלק בלתי נפרד מן השטח, ומביאה בעלי רכבים רבים לחיפוש אחר פתרון שיותיר את החנייה ברשותם בלבד, לא התמודדות עם פולשים זרים ארעיים. התקנת שער חנייה, ידני או חשמלי, מהווה פתרון מושלם למטרה זו ובמחירים השווים לכל נפש.

מערכות אזעקה

 מערכות אזעקה הן חלק בלתי נפרד ממיגון הבית והעסק, כאשר ניתן לשלב מערכות אזעקה מובנות בגוף הדלת, מערכות אזעקה בעלות חיישנים בצמידות לחלונות ומערכות אזעקה חכמות נוספות, בשליטה מרחוק על פי צורך.

ידיות חכמות

ידיות חכמות הן ידיות אשר משתלבות במנגנון הנעילה הכולל של הדלת ונשלטות באמצעות קוד, טביעת אצבע או אמצעים דיגיטליים חכמים ומתקדמים נוספים.

מערכת צילינדר ממונע

מערכת צילינדר ממונע חכמה ומתקדמת הנשלטת באמצעות אפליקציה מהטלפון הסלולארי. מעניקה מיגון מתקדם ואיכותי לצד נוחות תפעול.

כספות

הצורך בכספת אישית הוא צורך ההולך וגובר, הן בבתים פרטיים והן בעסקים. קיימות כיום מבחר כספות בהתאמה אישית הן במחיר המתחיל במאות בודדות של שקלים והן באיכות, בגודל ובאפשרויות המיגון אשר לצד נעילה ואבטחה מפני גניבה מספקות מיגון מאש ברמה גבוהה ומבטיחות אחסון ציוד יקר ערך לזמן ארוך, תוך מתן שקט נפשי.

רז מנעולים
המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים.
נשמח לקבל הערות / הארות למייל [email protected] או ב WhatsApp או בתגובות למאמר הזה.
0 תגובות...