בית / בלוג Lock / מנעולי תליה / מנעול תלי עם צילינדר נשלף

מנעול תלי עם צילינדר נשלף

מנעול תלי עם צילינדר נשלף

כולנו מכירים את מנעולי התליה המיוצרים מפליז , בדרך כלל הצילינדר המובנה בתוך המנעול  הינו קבוע ולא ניתן לשליפה  . כעת אתם יכולים לרכוש מנעול תלי הכולל צילינדר אשר ניתן לשליפה ולשינוי מיידי.

 

זהו מנעול תלי מפליז עם גוף מסיבי ואיכותי ברוחב 50 מ"מ  ובקוטר אנקול של 8 מ"מ .   הצילינדר אשר מפעיל את המנעול מוגדר כ- 'חצי צילינדר' במידות של 40 מ"מ , כאשר החלוקה הפנימית של הצילינדר היא – 25-5-5 מ"מ

מידות המנעול : 

 

מה זה – חצי צילינדר ? 

חצי צילינדר הינו צילינדר אשר מופעל רק מצד אחד הן על ידי כפתור או על ידי מפתח . אנחנו מכנים אותו ' חצי צילינדר' כי זה נראה כאילו חתכו אותו לשניים – מה שאפשרי לעשות .

חצאי צילינדרים מותקנים בדלתות אשר בהם אין צורך בפעולה מהצד השני של הדלת ,כגון סורגים שבהם נדרש רק לנעול את דלת הסורג , או בידיות בהלה חיצוניות , ובדלתות אשר מחייבות הפעלה של חצי צילינדר .

בדרך כלל  מידות חצי צילינדר יהיה של כ 40 מ"מ. וזאת כאשר החלוקה היא :  25 מ"מ לחלק הארוך אשר בו נכנס המפתח או הכפתור , 5 מ"מ לחלק שבו הלשונית מסתובבת ואילו החלק הקצר הינו כ 5 מ"מ .

 

אילו שימושים ניתן לעשות במנעול זה ? 

  1.  יש לכם במשרד 4 חדרים ואתם מבקשים צילינדרים בתצורת מאסטר לכל החדרים . מאחר ויש לכם גם ארונית שאתם צריכים לנעול אותה עם מנעול תליה ,תבקשו שיספקו לכם חצי צילינדר שיהיה באותו מערכת מאסטר
  2. החלטתם להוסיף עמדה – תבקשו חצי צילינדר כהמשך סידרה ותוסיפו אותו למנעול .
  3. אתם צריכים להשאיר את המנעול ,אבל אתם לא רוצים שיהיו לדירים החדשים את הקומבינציה במנעול , אתם מוציאים את הצילינדר ושמים במקומו חצי צילינדר אחר .
  4. יש לכם חצי צילינדר מיוחד שהוא חלק ממערכת מאסטר כללית – אתם לא חייבים לייצר מנעול חדש , פשוט תשימו את חצי הצילינדר בתוך המנעול .

כל עוד יש לכם חצי צילינדר במידות המתאימות למנעול זה  – 40 מ"מ אורך כולל של הצילינדר  , כאשר החלוקה הפנימית של הצילינדר היא – 25-5-5 מ"מ אתם יכולים להשתמש בכל חצי  צילינדר שיש לכם מכל חברה ,אתם לא מוגבלים להשתמש בפלטפורמות נעילה שונות למנעול זה

לפרטים ורכישה – ניתן לבקר בדף המוצר

רז מנעולים
המאמר נכתב ע"י צוות עובדי רז מנעולים. אין להעתיק טקסט ו / או צילומים ללא אישור בכתב ומראש. כל הזכויות שמורות לרז מנעולים.
נשמח לקבל הערות / הארות למייל razmanulim777@gmail.com או ב WhatsApp או בתגובות למאמר הזה.
0 תגובות...
כתיבת תגובה

 

error: רז מנעולים